היתר בנייה

Building Permit

היתר בנייה הוא מסמך חשוב וקריטי בתהליך של בניית בית פרטי. הוא מרכז בתוכו את זכויות הבנייה המותרות בקרקע בהתאם לתכניות תב"ע (תכניות בניין עיר). תהליך קבלת ההיתר כרוך בבירוקרטיה מורכבת, אנו בפרובונה מבצעים עבור הלקוח את התהליך ובכך חוסכים זמן, עלויות וכאבי ראש מיותרים.

הוצאת היתר בנייה

היתר בניה הוא אישור חוקי הניתן מטעם הועדה המקומית לתכנון ולבניה. היתר בניה יינתן רק לאחר אישור הועדה המקומית או רשות רישוי. בהיתר הבניה באים לידי ביטוי זכויות הבניה כפי שנקבעו בתוכניות בנין עיר (תב"ע) שחלות על המקום.
קבלת היתר בנייה הוא הליך ארוך ומתיש שמחייב היכרות עם נהלים מורכבים והתמודדות מול מערכת בירוקרטית, כאשר חוסר היכרות של התהליכים והחוקים, עלול להוביל לבזבוז זמן והוצאת סכומים ניכרים.

ההיכרות שלנו עם המערכת ועם האנשים המטפלים בהתרים מאפשרת לנו לספק פתרונות מהירים ולזרז את ההליך הבירוקרטי  במינימום עלויות.
כחלק מהשירות שלנו בפרובונה אנו נגיש בקשה בשם הלקוח להוצאת היתר בנייה. במקביל, אנו נכין את הגרמושקה- מסמך הנדרש להוצאת ההיתר (כפי שפורט ב"תכנון הבית") ולבסוף נגיש עבורכם את התוכניות לאישור העירייה ונטפל באגרות והיטלים. פרובונה תטפל בכל שלב בתהליך ארוך ומסורבל זה, מכם נדרשת רק מעט סבלנות. רוצים לקרוא עוד על הוצאת התר בניה לחצו כאן

תכנון בית פרטי לעולם יהיה לטווח ארוך,
לכן דרושה התייחסות לצרכים עתידיים של בני הבית.