אדריכלות יוקרה

ARCHITECTURE

בניית בית פרטי מצריכה עבודת הכנה שתגדיר את מהות הבית שלכם. הגדרת המהות הזו תיבנה ותתפתח עד לעיצוב תכנון הבית שלכם. תכנון מוקפד יסייע לעבור את שלב הבנייה ללא בעיות, להישאר צמודים לתקציב ולעמוד בלוחות זמנים. מטרת תכנון הבית היא לתת ביטוי לכל הצרכים, חלומות ודרישות הלקוח, תוך התחשבות בתקציב מוגדר מראש ובתנאי המגרש.

שלבים בתכנון הבית

פגישת היכרות

התהליך מולנו מתחיל בפגישת היכרות עם אדריכל ומעצב הפנים העובדים בסינרגיה מלאה על מנת לתכנן את הפרוגרמה.

הכנת פרוגרמה

פרוגרמה הינה תכנית עבודה בה הלקוחות מביעים את צרכיהם, דרישותיהם וציפיותיהם מהבית, החל מטעם אישי, סגנון, אורח חיים ועד למספר נפשות, תוכניות עתידיות וצרכים אישיים. זהו המקום להגדיר למקם חללים פרטיים או ציבוריים בבית.

לאחר אישורכם

השלב הבא הינו הכנת סקיצות ראשוניות של הבית על ידי האדריכל. הסקיצות יכללו מפרט טכני, תכנית חזיתות, נראות הבית מבחוץ ועיצוב פנים. כמו כן, בשלב זה ישנה התייחסות לנקודות חשמל, ריצוף, אינסטלציה, בניה חיצונית, מרפסות וכדומה. כאמור ישנו מתן דגש לפרטים הקטנים ביותר, על מנת לבצע את שלב הבנייה באופן המדויק ביותר.

הכנת הגרמושקה

לאחר קבלת אישור מהלקוח יתחיל שלב הכנת הגרמושקה, מסמך הנדרש להוצאת היתר בנייה שכולל תוכניות מבנה, מפת מדידה, אישור רשויות וגופים מוסמכים וחתימות האחראים לתכנון הבית, לבניה ולניהול הבניה.

תכנון בית פרטי לעולם יהיה לטווח ארוך,
לכן דרושה התייחסות לצרכים עתידיים של בני הבית.

כדי להגשים את המטרה המשפחתית שלכם – בניית בית פרטי, יש צורך בעבודת הכנה שתגדיר את מהות הבית שלכם. מטרת תכנון הבית היא לתת ביטוי לכל הצרכים, חלומות, מאווים ודרישות הלקוח, תוך התחשבות בתקציב מוגדר מראש ובתנאי המגרש. תכנון מוקפד יסייע לעבור את שלב הבנייה ללא בעיות, להישאר צמודים לתקציב ולעמוד בלוחות זמנים.

הטופס נשלח בהצלחה!

נציג יחזור אלייך בקרוב

למידע נוסף ממנהל מכירות

צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן