יזמות ומשקיעים

Investment

פרובונה גרופ פועלת בענף ההשקעות מתוך ההבנה בחשיבות עצמאות כלכלית, ומפתחת פרויקטים רבים לטובת השקעות מניבות ופורות בתחום הנדל"ן. לאורך הזמן, השקעות אלו הוכיחו את עצמן כנכסי השקעה איכותיים, מניבים ובעלי תשואות רווחיות לאורך זמן.

אנו מלווים עשרות משקיעים דרך אפיקים רבים ומגוונים של השקעות ויזמות בתחום הנדל"ן, ומציעים שירות ייחודי באמצעות
שיטת ה-ONE STOP SHOP.

איך מתחילים?

איתור מגרש ובדיקות תכנוניות

איתור מגרשים המיועדים לבנייה מיידית באזורי ביקוש, וביצוע בדיקות מקיפות במחלקת האדריכלות הכוללות בירור זכויות בנייה ואפשרויות תכנוניות.

תכנון פיננסי

הכנת דוח 0 ובדיקת כדאיות של הפרויקט, הדוח לוקח בחשבון את כלל עלויות הבנייה, השווי הסופי של הפרויקט, שווי הקרקע, מימון בנקאי, עלויות משפטיות, עלויות למנהל, מיסים והיטלים כמו גם, מגוון משתנים שעשויים להשפיע על העלויות.

בדיקות משפטיות

בדיקות משפטיות מקיפות על המגרש: בדיקות בעלות טאבו, בדיקות בעלות מנהל מקרקעי ישראל, בדיקות בעירייה, חוזים ומסמכים, הערות אזהרה, היטלי השבחה ומיסים על מנת לוודא התכנות העסקה.

אישור הפרויקט

כל הנתונים עוברים לוועדת המומחים שלנו לבדיקה יסודית ואישור סופי של הפרויקט ,הצגת הפרויקט למשקיעים, חתימת חוזים והסכמים מול המשקיעים

אדריכלות

תוכנית העמדה של הבתים על המגרש, תכנון אדריכלי - חזיתות וחלוקה פנימית של הבתים, תוכניות תנועה, תוכנית פיתוח, רישוי והיתרים.

שיווק ומכירת הנכס

הכנת תוכניות מכר והדמיות של הפרויקט, הכנת חוזים והסכמים, שיווק ומכירה של הבתים

"בטוחה למשקיע - המשקיע רשום בבעלות על הקרקע"
הנתון המעניין ביותר עבור המשקיעים שלנו – אנו מעניקים לכם בטוחה משמעותית ותשואה גבוהה על ההון העצמי שלכם.

שיטת ה-ONE STOP SHOP שלנו למשקיעים מאגדת תחתיה מספר רב של אנשי מקצוע מומחים בתחומם אשר מטפלים בכל הנגזרות וההיבטים של ההשקעה העתידית שלכם. כאמור, אנחנו בוחנים את העסקאות בהיבטים המשפטיים, מסדרים את התכנונים הפיננסיים, מתנהלים מול הרשויות – כל זאת תוך התחשבות והבנת ההשפעות הסביבתיות באזורי ההשקעה ובאזורים הקרובים לה. רק לאחר שבדקנו ועברנו על כל ההיבטים הנדרשים, נעלה את התוכנית לוועדה, לווידוא ובירור של כל האפיקים ולאישור סופי;
עסקאות כדאיות, מאושרות ובטוחות בלבד.