עיצוב פנים

INTERIOR DESIGN

עיצוב פנים (INTERIOR DESIGN ) הוא שלב קריטי בתכנון הבית. מעבר לשילוב מדויק של רהיטים, חללים ופריטים שונים, מדובר בחיבור בין הרצונות שלכם, האישיות שלכם והעדפות לבין הידע והנסיון של המעצבים שלנו. אמנות התכנון העיצובים מאופיינת בדגש על חלל פנים הבית הכולל חומרי גלם איכותיים, גופי תאורה מעוצבים, ריהוט מותאם, צבעים, ריצוף וכו'- כל מה שהום סטיילינג דורש!

איך מתחילים?

פגישת היכרות

תחילה ישנה פגישת היכרות עם הצוות שלנו בה מאפיינים את החלומות שלכם, הצרכים המשפחתיים והרצונות לכדי יצירת פרוגרמה. כמו כן בניית תקציב מותאם ולוח זמנים לעבודה.

מילת המפתח היא מיקסום

מילת המפתח היא מיקסום, גם של חלל הבית וגם של הרצונות שלכם והצרכים שמאפיינים אתכם כמשפחה.

לאחר אישורכם

לאחר אישורכם ניצור עבורכם הדמיה איכותית וריאליסטית, דרכה תוכלו לחוות את האווירה של התוכנית העיצובית כפי שהיא עתידה להיות.

כבר מרגישים בבית?

מכאן והלאה הצוות שלנו בפרובונה ילווה אתכם בתהליכי הרכישה, בחנויות העיצוב שונות, מול ספקים ונגרים, כל הדרך עד שתיכנסו לבית חלומותיכם.

עיצוב אינו רק איך משהו נראה ומרגיש. עיצוב הוא איך דברים פועלים ביחד.

כדי להגשים את המטרה המשפחתית שלכם – בניית בית פרטי, יש צורך בעבודת הכנה שתגדיר את מהות הבית שלכם. מטרת תכנון הבית היא לתת ביטוי לכל הצרכים, חלומות, מאווים ודרישות הלקוח, תוך התחשבות בתקציב מוגדר מראש ובתנאי המגרש. תכנון מוקפד יסייע לעבור את שלב הבנייה ללא בעיות, להישאר צמודים לתקציב ולעמוד בלוחות זמנים.

הטופס נשלח בהצלחה!

נציג יחזור אלייך בקרוב

למידע נוסף ממנהל מכירות

צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן